'Mühendis Olup Kendi İşini Kurmak' haberi için yazılan yorumlar

Tiffany Perio [ 11 Nisan 2018, 12:45 ]
Büyük Projeler yürütmek için bir borç musunuz? Bugün bir Krediyi güvence altına alın ve ödüllendirici bir şeyle başlayın. Müşterilerimizle samimi bir ilişki kurduğumuzdan işlemimiz% 100 garantilidir.
Kredisiz Krediler, Kolay adımlar, hızlı fonlama ve% 2'lik düşük faiz oranı sunuyoruz. Neden finansal bir çöküşte kalsın? Bugün bize e-posta yoluyla ulaşın:====> tiffanyperioloancompany@gmail.com
Murat Acar [ 14 Mart 2018, 09:01 ]
Merhaba,
Finansal ihtiyaçlarınızı çözmek için acil bir krediye ihtiyacınız var, 5.000,00 TL'den 10.000.000.00 TL'ye kadar kredi sunuyoruz, güvenilir, verimli, hızlı ve dinamik,% 100 garantiyle, (Avro, İngiliz Sterlini ve Dolar) İlgilendiğiniz takdirde tüm Krediler için geçerli faiz oranı (% 2).

E-posta: (muratacarfinancialservice@gmail.com)

Teşekkürler.
Ibrahim [ 03 Mart 2018, 04:55 ]
Acil bir kişisel veya işletme kredisine ihtiyacınız var mı?
2-3 iş günü içinde? Tarafından defalarca hayal kırıklığına uğradın mı
bankalarınızı ve diğer kredi firmalarınızı ve ne yapacağınızı bilmiyor musunuz? İşte
Mckibbin Mali İşler ve Konut Kredisi İyi Markalardan Geliyor
İhtiyacınız olan her türlü krediyi uygun bir faiz oranıyla sunmak
% 3 Eğer ilgileniyorsanız Bugün bize ulaşın
adres: ibrahimhoffman@gmail.com veya ibrahimhoffman@outlook.com veya web sitemizi ziyaret edin: https://ibrahimhoffman.wixsite.com/ibrahimhoffmanfirm
Living Faith [ 09 Şubat 2018, 22:06 ]
Acil bir krediye ihtiyacınız var mı? Firmamız% 2'lik düşük bir oranda düşük ücretle kredi sağlamaktadır. Şimdi başvurun ve borçlarınızı, faturalarınızı ödemek ve işinizi genişletmek için acil kredi almak için şimdi e-posta yoluyla bize ulaşın: LIVINGFAITHSERVICE@OUTLOOK.COM veya whatsapp: (+151)86286514
Ibrahim [ 04 Ocak 2018, 23:48 ]
Yıllık% 2 faizle kredi veriyoruz.
Onay hızlıdır; Ne için başvurduğumuz, onayladığımız şey. 40 Milyon Euro kadar yüksek bir miktarı onaylayabilir ve en az 15.000.00 Euro tutarında kredi kullanabiliriz; hem ticari hem de kişisel krediler için başvurabilirsiniz; işletme kredileri için 1 yıllık ödemesiz dönem ile.
Sorularınız için bize bir e-posta gönderin: ibrahimhoffman@gmail.com veya web sitemizi ziyaret edin: https://ibrahimhoffman.wixsite.com/ibrahimhoffmanfirm
Ibahim Sayi [ 03 Ocak 2018, 19:01 ]
İşletme kredisi mi arıyorsunuz? Kişisel krediler, öğrenci kredisi, krediye ihtiyacınız olan herhangi bir sebep, borç konsolidasyonu kredisi, teminatsız krediler, girişim sermayesi vs. Varsa bugün bize ulaşın (ibahimsayi@gmail.com) ve bugünkü kredinizi alın.
Murat Acar [ 06 Aralık 2017, 05:52 ]
Mali yardıma mı ihtiyacınız var? Her türlü kredi için hemen başvurun
Ve acilen parayı al!

bize e-posta: (muratacarfinancialservice@gmail.com)

* Randevu kredisi tutarı 5.000 - 10.000.000,00 $
* Faiz oranı% 2
* 1 ila 20 yıl arasında geri ödeme seçeneği.
* Aylık ve yıllık ödeme planı arasında seçim yapın.
* Kredi esneklik şart ve koşulları.
Bugün mali yardım için bize e-posta gönder: (muratacarfinancialservice@gmail.com)

içtenlikle
yönetim
MORIS COMPANY [ 16 Eylül 2017, 03:59 ]
Herkese merhaba, Acilen kredi talebinde bulunuyorsanız şimdi MORIS LOAN COMPANY ile iletişime geçin, daha fazla bilgi için şirketimiz oranının% 1.50 olduğunu
eric financee [ 03 Temmuz 2017, 09:14 ]
ihtiyacin var mi Acil kredi temas ericfinancee@gmail.com or ericfinancee@outlook.com
Murat Acar [ 01 Haziran 2017, 23:51 ]
Mali yardıma mı ihtiyacınız var? Hemen her çeşit kredi başvurusunda bulunun
Ve acilen paranı al!

Bize e-posta: (muratacarfinancialservice@gmail.com)

5,000 dolardan 5,000,000,00 dolara * Randevu kredisinin tutarı
* Faiz oranı% 2
* 1 ila 20 yıl arasında geri ödeme seçeneği.
* Aylık ve yıllık ödeme planı arasında seçim yapın.
* Kredi esneklik şart ve koşulları.
Bugün mali yardım için bize e-posta gönder: (muratacarfinancialservice@gmail.com)

içtenlikle
Management_
Chloe Morrison [ 04 Kasım 2016, 15:03 ]
YIL KREDİ TEKLİF SONU .. YIL KREDİ TEKLİF SONU ..
Ben da eski borçların dönemdir karlı Bir iş kurmak isteyen ettik ödemek isteyen Firmalara borç Chloe Morrison ya Birey, bir kredi borç veren duyuyorum. Biz hiç aklınıza gelebilecek Krediler onu türlü sağlamak, biz% 2 kredi interest oranları ile, hem Özel hem de devlet kredileri Için Vardır.
BIZIM sıcak e-posta adresi ile şimdi Bize Ulaşın: (Chloemorrisloanfirm@gmail.com) Sizin mutluluğunuz Bizim husustur.
(CHLOEMORRISLOANFIRM)
Bob Williams [ 25 Nisan 2016, 09:26 ]
Biz hiç bu% 2 düşük faiz oranıyla kredi ihtiyacı olduğunu kime kredi vermek istiyoruz. Biz en fazla 100 milyon dolar, sterlin, euro 1,000.00 Usd minimum kredi vermek. Eğer ilgi, e-posta yoluyla bize ulaşın: (co.operateloanservice@gmail.com)
Aşağıdaki kredi çeşitlerini ve daha birçok sunuyoruz;
* Bireysel Krediler (Teminatsız Kredi)
* İşletme Kredileri (Teminatsız Kredi)
* Konsolidasyon Kredi
* Kombinasyon Kredi
* Ev Geliştirme
Tüm YANITLAR Bu e-posta EDİLMELİDİR: (co.operateloanservice@gmail.com)
YALOANS [ 09 Eylül 2014, 00:49 ]
Eger bir tarim, ögrenci, borç, insaat, veya konsolidasyon kredi ihtiyacim var, lütfen asagidaki e-posta (yakubuafentokhai@yahoo.com) veya (yakubuafentokhailoans@admin.in.th) üzerine Yakubu Afentokhai Kredi Sirketleri LTD basvurun,
Facebook: https://www.facebook.com/yakubuafentokhaisule
başar lohan [ 21 Nisan 2010, 17:56 ]
Yaklaşık 10 yıldır kendi işimi yapan bir mühendisim. Tabi ki ticaret yapmak çok zor Bunun için muhasebe , ticaret ve piyasa tecrübesi herşeyden önemli. Kendi işni kurmak isteyenler öncelikle alt yapı oluşturmalı. İnsan ilişkileri çok iyi olmalı ve sosyal olmalılar . İnsanlarla iletişim kuramayanların ve asosyal olanların ticarette başarılı olmaları çok zor. aynı zamanda biraz da sert olmak gerekiyor , gerektiğinde kalpsiz ve acımasız olmak gerekiyor.Gerektiği yerde diş göstermek gerekiyor , korkusuz olmak gerekiyor.Kendi işini kurmak isteyen arkadaşlar önce kendilerine çevre yapmak zorundalar. Yapacakları işle ilgili kişileri ve firmaları tanımak gerekir. Ben işimi kurayım sonra çevre yaparım denirse çok az şansınız var demektirİyi bir muhasebe bilgisi gerekiyor. Çek senet konularına hakim olmak gerekiyor.
Para ve masraf konuları bir şekilde aşılıyor ki zaten bir şirket kurulum ücreti , muhasebe , ofis kiralamak, basılı evrak , ofis malzemeleri ve bir kaç ay idare etmek için yaklaşık 10.000 tl gibi bir paraya ihtiyaç var. O paraları da herkes bir şekilde buluveriyor. Önemli olan yukarıda saydığım meziyetlerin hepsine birden sahip olmaktır. Bunlardan birisi bile eksikse başarı şansı çok zor bence.
Başlangıçta dediğim gibi on yıl önce hiç sermayesiz ilk şirketimi kurdum , sonra ikinci şirketimi , şu anda üçüncü şirketimle iş yapıyorum. ilk iki şirketimde battım ( ortaklarım batırdı )borçlarımı ödemek için bir tane evimi feda etmek zorunda kaldım.Şu an kriz var idare ediyoruz. Bu krizde şirketi olan arkadaşlarımın beşte dördü battılar. ticaret yapmak çok zor.Bir noktadan sora çıkmak istesende çıkamıyorsun.Mutsuz olma , kendine ve çevrene hayatı zindan etme durumu her zaman var. Başarılı olunca da mutluluk , çok güzel bir hayat yakalama şansı da var.Çok iyi düşünmek lazım arkadaşlar.