Son dakika haberi bulunmamaktadır.   Enerji Kimlik Belgesi Çizdirmek İstiyorum  
Insaat Haberleri
Anasayfa | Haber Ara | Foto Galeri | Videolar | Anketler | Sitene Ekle | RSS Kaynagi| Reklam & Iletisim| Künye

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

Thomsit endüstriyel zemin kaplamaları

Thomsit endüstriyel zemin kaplamaları

Kategori  Kategori : Zemin
Yorumlar  Yorum Sayysy : 0
Okunma  Okunma : 5048
Tarih  Tarih : 10 Ekim 2010, 15:58

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto


Bugüne kadar Thomsit markalı tesviye şapları, astarlar ve zemin kaplama yapıştırıcıları ile zemin grubunda lider konumunda olan Henkel, epoksi esaslı zemin ürünleri ile Thomsit ürün portföyünü genişleterek, endüstriyel zemin kaplamaları pazarına girdi. Firma, yakın zamanda poliüretan esaslı zemin kaplama ürünlerinin de portföye eklenmesini planlıyor.
    
     Thomsit markalı epoksi esaslı zemin kaplamalarının, otopark, hastane, fabrika, stok alanları, ticari mutfak, ofis, işyeri, spor salonları, havuz gibi pek çok farklı kullanım alanı bulunuyor. Tüm bu kullanım alanlarının ihtiyaçları farklı olabiliyor. Henkel, bunu göz önünde bulundurarak, Thomsit markalı epoksi esaslı zemin kaplamaları grubu altında farklı sistem çözümleri oluşturacak geniş bir ürün gamı sunuyor.
    
     Epoksi esaslı zemin kaplamaları, çeşitli kombinasyonlar yapılarak bir arada kullanıldığında farklı ihtiyaçlara cevap veren sistem çözüm setleri oluşturuyor. Henkel Satış Mühendisleri önce kullanım alanını inceleyip ihtiyacı belirliyor ve buna göre bir arada kullanılması gereken uygun Thomsit epoksi zemin kaplamalarından oluşan çözüm setini öneriyor.
    
Thomsit EP 101
Epoksi Esaslı Tamir Seti, 14 kg set
      Bu ürün yüksek mekanik mukavemete ve deformasyona uğramış yüzeylerin zemin kaplamaları öncesinde tamirinde kullanılıyor. Aynı zamanda kullanıldığı alanda su geçirimsizliğine katkısı oluyor ve kimyasallara karşı dayanım sağlıyor. Her türlü beton yüzey üzerinde kullanılabiliyor.
    
Thomsit EP 102
Epoksi Esaslı, Akışkan ve Büzülme Yapmayan Tamir Seti, 30 kg set
      Köprü yatakları, vinç rayları, yüksek süratli türbinler gibi ağır dinamik yüklere maruz kalan yerlerde, boşlukların doldurulmasında kullanılıyor. Yüksek mekanik mukavemetinden, akışkan yapısından ve büzülme yapmadığından dolayı taşıyıcı yüzeylerde kullanılmak için ideal.
    
Thomsit EP 201
Epoksi Esaslı Şeffaf Astar Seti, 10 kg set
      Hijyen gerektiren, temizlenmesi kolay, tozuma yapması istenmeyen, endüstriyel zemin kaplaması yapılmak istenen yerlerde kullanılıyor.
    
Thomsit EP 202
Epoksi Esaslı Multilayer Astar Seti, 30 kg set
      Sıkça yıkanması gereken yemekhaneler, gıda fabrikaları, soğuk hava depoları, üretim tesisleri gibi aşınma dayanımı istenen ve kaymaz yüzey gerektiren yerlerde Thomsit EP 301 Epoksi Esaslı Multilayer Son Kat Kaplama Seti öncesinde kullanılıyor. Tozumadan korunmuş hijyenik ortamlar yaratmak için ideal.
    
Thomsit EP 301
Epoksi Esaslı Multilayer Son Kat Kaplama Seti, 12,5 kg set
      Sıkça yıkanması gereken yemekhaneler, gıda fabrikaları, soğuk hava depoları, üretim tesisleri gibi aşınma dayanımı istenen ve kaymaz yüzey gerektiren yerlerde Thomsit EP 202 Epoksi Esaslı Multilayer Astar uygulaması üzerine son kat kaplama olarak kullanılıyor. Tozumadan korunmuş hijyenik ortamlar yaratmak için ideal.
    
Thomsit EP 302
Epoksi Esaslı Self-Leveling Kaplama Seti, 30 kg set
      Hastane, ilaç fabrikası, sanayi tesisi gibi hijyen gerektiren, temizlenmesi kolay, tozuma yapması istenmeyen yerlerde kullanılıyor.
    
Thomsit EP 303
Epoksi Esaslı Dokulu Kaplama Seti, 12,5 kg set
      Mutfak, yemekhane, gıda fabrikası, ilaç fabrikası ve hastane gibi aşınma dayanımı gerektiren, tozumadan korunmuş hijyenik ortamlarda kullanılıyor. Otopark gibi hafif trafiğe maruz alanlar için de uygun.
    
Thomsit EP 304
Epoksi Esaslı Ağır Yüke Dayanıklı Kaplama Seti, 5 kg set
      Mutfak, gıda fabrikası, ilaç fabrikası ve hastane gibi tozumadan korunmuş hijyenik ortamlarda kullanılıyor. Yaya trafiğine maruz kalan alanlar için uygun.
    
Thomsit EP 305
Su Bazlı Epoksi Kaplama Seti, 40 kg set
      Garaj, depo, üretim imalathanesi gibi kolay temizlik gerektiren alanlarda kullanılıyor. Her türlü beton yüzey üzerinde kullanılabiliyor.
    
Web: www.henkel-ua.com


Benzer Haberler


Soyal Medya


| Yorum Yaz Yorum Yaz |


Zemin

En Çok Okunan Haberler

Remax Korkut Azeri12 Ekim 2018

İnşaat ve Yapı Haberleri
RSS Kaynagi | Yazar Girisi

| Birim Fiyat | Köylerimiz | Çakraz | Granit Fiyatlari

Altyapy: MyDesign Haber Sistemi