Son dakika haberi bulunmamaktadır.   Enerji Kimlik Belgesi Çizdirmek İstiyorum  
Insaat Haberleri
Anasayfa | Haber Ara | Foto Galeri | Videolar | Anketler | Sitene Ekle | RSS Kaynagi| Reklam & Iletisim| Künye

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

Emlak Hakkında Her Şey Bir Tık Ötenizde

Emlak Haberleri Sitemiz Toki, Emlak konut, Turizm, Kent Haberler, Mimarlık, Sektörel, Enerji, İhale, Fuarlar ve birçok farklı konuda yazılar ve makaleler üretmektedir.

Kategori  Kategori : Sektör Haber
Yorumlar  Yorum Sayysy : 0
Okunma  Okunma : 1264
Tarih  Tarih : 31 Ekim 2017, 12:09

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto


Emlak Hakkında Her Şey Bir Tık Ötenizde
 
Kurumsal emlak haberleri, denildiği zaman her zaman en önde kendisini belli eden internet sitemiz bünyesinde birçok farklı hizmeti vermektedir. Emlak’ın her türlü ayağında başarılı bir şekilde hizmet vermenin yanı sıra siz değerli emlakla ilgilenen kişilerin de kafasındaki sorunları gidermek amacıyla bir takım çözümler üretmektedir. Sitemiz Toki, Emlak konut, Turizm, Kent Haberler, Mimarlık, Sektörel, Enerji, İhale, Fuarlar ve birçok farklı konuda yazılar ve makaleler üretmektedir. Ayrıca sektörde merak ettiğiniz ve takibini yapamadığınız birçok firmanın haberleri anlık olarak sitemizde yayınlanmaktadır. Sitemiz üzerinde haberleri daha rahat takip edebilmeniz açısından çok güzel örnekler, yönlendirmeler ve özelleştirmeler siz değerli okurlarımız için yapılmaktadır. Sizlerde size sunulan bu güzel ayrıcalıkları bilerek ve yöneterek çok daha güzel bir emlak sitesinde gezintinizi gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz sitemiz kategorilerinde nelerin yayınlandığına dair ufak bilgileri sizlere sunalım.
 
Kentsel Dönüşüm
Kentsel dönüşümle ilgili haberler, ihaleler, firmaların yapmış olduğu duyuruların yayınlanmış olduğu bu kategoride sizlerde ihtiyacınız olan bilgiye çok kısa bir sürede ulaşabileceksiniz. Kentsel dönüşüm hakkında bilgisi olmayanlar için açıklayacak olursak; kentsel dönüşüm işlemleri 6306 sayılı Afet Riskli Yapıların Yenilenmesi ilkesine dayanmaktadır. Bu kanun çerçevesinde ülkemizin her türlü yerinde ekonomik ömrü tamamlanan ve deprem riskli olan tüm binaların yıkılarak tekrar yapılması işlemlerine kentsel dönüşüm işlemleri denilmektedir. Aynı zamanda bilmenizi isteriz ki; kentsel dönüşüm yaptırmak istediğinizde devlet tarafından kredi, kira yardımı, belediye harçları, belediye vergileri gibi avantajlar da sizlerle birlikte olmaktadır. Kentsel dönüşüm hakkında daha fazla bilgi arıyorsanız sitemizin kentsel dönüşüm emlak haberlerini ziyaret edebilirsiniz.
 
TOKİ
Sitemizde TOKİ ile ilgili birçok bilgi ve içerik de bulunmaktadır. TOKİ İle ilgili birçok emlak haberleri sitemizin ilgili kategorisinde sizler için sürekli güncellenmektedir. TOKİ açılımını merak edenler için; TOKİ: Toplu Konut İdaresi Başkanlığı anlamına gelmektedir. Bu kurum 1984 senesinden beri hizmet vermektedir. Kurulduğu dönemlerde mali kaynakların yetersiz olmasından dolayı pek fazla hizmet sağlayamasa da; 2002 senesine kadar yaklaşık 45 bin adet bina inşa edilmiştir. Sonrasında ise planlı kentleşme ve konut seferberliğinin başlatılması sayesinde TOKİ büyük bir adım atmış sonrasında da başbakanlığa bağlanmıştır. Ayrıca günümüzde bu kurum evi olmayan ve ev almaya gücü yetmeyen birçok vatandaşa ev hizmeti sunmaktadır. Bu nedenle bu kategoriyi takip etmeniz oldukça önemlidir. Toki tarafından yapılan birçok kampanya ve açıklama sitemizin ilgili kategorisinde an ve an güncel bir şekilde paylaşılmaktadır. Ayrıca sitemiz üzerinden nasıl bu kampanyalara başvuru yapacağınız da açıkça belirtilmektedir.
 
Yukarıda bahsetmiş olduğumuz kategorilerin yanı sıra birçok farklı kategoride hizmet veren kurumsal emlak haberleri sitemizde sizlerde gerek emlak gerekse gayrimenkul ile ilgili güncel ve uzmanlar tarafından yazılan içeriklere ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu nedenle sitemizi takip etmeniz sizi her zaman bir adım önde tutmaya yetecektir.


Benzer Haberler


Soyal Medya


| Yorum Yaz Yorum Yaz |


Sektör Haber

En Çok Okunan Haberler

Remax Korkut Azeri12 Ekim 2018

İnşaat ve Yapı Haberleri
RSS Kaynagi | Yazar Girisi

| Birim Fiyat | Köylerimiz | Çakraz | Granit Fiyatlari

Altyapy: MyDesign Haber Sistemi