Son dakika haberi bulunmamaktadır.   Enerji Kimlik Belgesi Çizdirmek İstiyorum  
Insaat Haberleri
Anasayfa | Haber Ara | Foto Galeri | Videolar | Anketler | Sitene Ekle | RSS Kaynagi| Reklam & Iletisim| Künye

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

Prefabrik Sektörünün Öncü Firması Villa Yapı yükselişini devam ettiriyor!

Villa yapı prefabrik, Prefabrik evler , şantiye binaları, sosyal tesisler, hastaneler, okullar, ofis ve yaşam konteynerleri, çelik konstrüksiyon yapılar üretmektedir.

Kategori  Kategori : Prefabrik
Yorumlar  Yorum Sayysy : 0
Okunma  Okunma : 8903
Tarih  Tarih : 24 Ekim 2017, 10:27

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto


Villa yapı prefabrik, Prefabrik evler , şantiye binaları, sosyal tesisler, hastaneler, okullar, ofis ve yaşam konteynerleri, çelik konstrüksiyon yapılar üretmektedir. Yurtiçi ve yurtdışında müşterilerine, 13 yılı aşkın süredir başarıyla hizmet vermektedir kullanılan malzemeleri kendi fabrikasında üreten, Türkiye ve dünyada adını duyuran villa prefabrik,  prefabrik fiyatları belirlerken müşteri memnuniyetini ve kaliteyi ön planda tutarak, en iyi kalitede ve en uygun ekonomik koşullarda müşterilerine hizmet vermektedir. Firmamız villa yapı prefabrik, üretmiş olduğu tek katlı ve çift katlı prefabrik evleri imal ederken kalite, hizmet, garanti unsurlarını göz önünde bulundurarak hızlı bir şekilde seri üretim yapmaktadır. Firmamız, personelimiz fabrikamızdaki seri üretime ayak uyduracak nitelik ve donanımla beslenmiş yeterlikte olup, personeli ile ilgili işçilik ücretlerinin hesaplanmasında yıllık anlaşmalar çerçevesinde çalışır.  Prefabrik ev imalatında kullandığımız malzemeler toptan satın alımlarla tedarik edildiğinden dolayı müşterilerimize verdiğimiz hizmet bedellerinde değişiklik olmamaktadır. 

Müşterilerimizi prefabrik ev hakkındaki sorularına yanıt olabilmesi adına tek katlı ve çok katlı prefabrik ev fiyatlarımızı, modellerimizi ve teknik özelliklerini içeren prefabrikevfiyatlari.com internet sayfamız bulunmaktadır. Firmamızdan yapacağınız ürün alışverişlerinde ödemeler peşin olabileceği gibi, yapının siparişi alındığında  %40 ‘ı peşin,  geri kalan kısmı ise anahtar tesliminde 30 ve 60 günlük vade seçenekleriyle yapılabilmektedir. Firmamız prefabrik evlerinizi en az 30 gün en fazla da 60 gün içerisinde üretimini gerçekleştirmektedir. Değerli müşterilerimiz, firmamız villa yapı prefabrik iletişim adresi olarak İstanbul, Tuzla, İçmeler Mahallesi, Mazhar Sokak, No 15- 1/11’de müşterilerine hizmet vermektedir. Firmamız villa yapı ile iletişime geçmek isteyen ve prefabrik ev fiyatları konusunda bilgi almak isteyen müşterilerimiz diledikleri halde açık adresimize gelinerek ya da 0 216 392 26 91 no’lu telefon numarasından müşteri temsilcilerimize danışılarak hizmet alınabilmektedir.

Müşteri memnuniyetini esas alarak çalışan teknik ve idari personel, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda hızlı ve kaliteli çözümler sunmaktadır. 

Villa Yapı, İstanbul Tuzla’daki 1500 m² showroomu ve Kocaeli Gebze’deki 20.000 m² fabrikasında 300’ü aşkın çalışanıyla ülke ekonomisine ve istihdamına katkı sağlamaktadır. Kocaeli Gebze’deki üretim tesislerinde; 

ÜRÜN MODELİ

ADET / M²

Prefabrik yapılarda

30000 m²

Modüler konteynerde

500 adet

Demonte konteynerde

300 adet

Hafif çelik yapılarda

7000 m²

Ağır çelik fabrika binalarında

5000 m²


Üretim kapasitesine sahiptir. 

Makine parkımız 7 adet Rollfrom makinesi 6 adet Apkant pres, 3 adet Giyotin makas, matkap tezgâhları ve çok amaçlı montaj tezgâh ekipmanından oluşmaktadır. 

Kaliteyi standart bir ölçü gören anlayışıyla, AR-GE çalışmalarına büyük önem veren firmamız son teknolojiler takip edilerek oluşturulan makine parkında, sıfır hata hedefiyle üretim yapmaktadır. 

Rulo halinde alınarak fabrikamıza getirilen galvaniz saçlar, Rollfrom makinelerinde istenilen ölçü ve boyda profil üretimi yapılabilmektedir. İstenilen boyda üretilen malzemeler paletlere istiflenerek sevkiyata hazır hale getirilmektedir. 

Üretimimizde kullanılan tüm metal aksam tamamen galvaniz olup paslanmazlık özelliğine sahiptir. 

Bina, kurulacak olduğu bölgenin iklim şartları göz önüne alınarak statik hesaplamaları yapılır. Bu hesaplamalar neticesinde üretim, tamamen galvaniz profil ve kaynaksız yapı teknolojisi kullanılarak yapılır. 

Konteyner imalatında kullanılan malzemelerin tamamı galvaniz olup tek parça ve demonte olarak üretilmektedir. 

Almanya, Türkmenistan, Kuzey Afrika, Irak, İran, Azerbaycan, İngiltere, Libya, Tacikistan, Romanya, Sudan, Bulgaristan, Nijerya, Suudi Arabistan, Ukrayna, Gürcistan dahil dünyanın bir çok ülkesinde varlığımızı sürdürmenin ve ülkemizi başarıyla temsil etmenin gururunu taşımaktayız. 

1500 metre kare alana yayılmış olan dev villa yapı prefabrik yapı showromlarında ve fabrikamızda üretimini yapmış olduğumuz ürünleri sergilemekteyiz. Tek katlı ve çift katlı prefabrik evlere ait modellerimizi mağazalarımıza gelerek gözlemleme şansını kazanmış olursunuz ve bu arada istediğiniz nitelikteki evin maliyetinin, prefabrik ev fiyatları arasındaki hangi aralığa girdiğini de tespit etmiş olursunuz.

Sizleri bekliyoruz. Bize 0216 494 49 49 ‘dan ulaşabilirsiniz.

Web adreslerimiz ; villayapi.com / prefabrikevfiyatlari.comBenzer Haberler


Soyal Medya


| Yorum Yaz Yorum Yaz |


Prefabrik

En Çok Okunan Haberler

Remax Korkut Azeri12 Ekim 2018

İnşaat ve Yapı Haberleri
RSS Kaynagi | Yazar Girisi

| Birim Fiyat | Köylerimiz | Çakraz | Granit Fiyatlari

Altyapy: MyDesign Haber Sistemi